Mnichov, „metropole a hlavní město Bavorska“ je se svým překrásným okolím jedním z nejnavštěvovanějších německých měst.  Není to žádným překvapením, protože toto město nabízí skutečně mnoho: pozoruhudné památky, bavorský styl života, nejznámější německé pivovary aúchvatnou krajinu. Kulturní a sportovní události na špičkové úrovni hrají pro obyvatele Bavorska významnou úlohu.

Navzdory dynamického životnímu stylu je vždy dost času užít si pohostinného bavorského prostředí.  Pivnice a kavárny lákají k odpočinku nejen turisty, ale i obyvatele města.  Kromě toho nabízí tradiční restaurace také rozmanité pokrmy jako je sekaná, párky a klobásy.  I v noci Mnichov nabízí množství aktivit, takže vybrat si může opravdu každý.

Přátelské koncerty několika sborů se konají v Mnichově a okolí, hudební doprovody bohoslužeb a závěrečný koncert všech zúčastněných sborůZávěrečný koncert, kde se každý sbor představí jednou písní, se koná v impozantním chrámu sv. Michaela v centru Mnichova, v prvnímrenesančním kostele severně od Alp. V tomto velkolepém chrámu je pohřbeno 41 členů slavné Wittelsbachovy dynastie a také několik králů a vévodů. V letech 1863-67 byl varhaníkem kostela Joseph Gabriel Rheinberger, jehož skladba Mane nobiscum (večerní píseň)  je  společnou písení a tvoří závěr koncertu.

Pozoruhodné dny završuje závěrečná večeře s hudbou v atmosféře rustikálních mnichovských pivnic. Dále si také můžete naplánovat zajímavou a událostmi nabitou návštěvu okolí Mnichov.

 

europe muenchen

Cantate Bavaria Mnichov | Německo

15.03.-18.03.2018 | 04.04.-07.04.2019

Pro sbory se sakrální hudbou | Organizováno od roku 2005
 
top

Komentáře od zúčastněných sborů

 • Program:
   Program:
   
  Čtvrtek:
  Příjezd do hotelu v Mnichově. Ubytování a večeře.

  Pátek:
  Snídaně v hotelu. Polodenní prohlídka Mnichova bez vstupů. Odpoledne volno a příprava na přátelský koncert. Večer účast na přátelském koncertu. Po koncertu  občerstvení pro vsechny sbory.
  Sobota:
  Snídaně v hotelu, dopoledne volno, odpoledne finální koncert v Chrámu sv. Michala v centru Mnihova. Po koncertu fakultativně závěrečná večeře s ostatními sbory.

  Neděle:
  Po snidani odjezd nebo fakultativně hudební doprovod mše.
   
   
  Slouží jen orientačně; všechny sbory obdrží individuálně vypracovaný program dle vlastních požadavků a objednaných služeb.
 • Prijezd a prodlouzeni pobytu:
  Autobus:
  Prosím dbejte, že bus musí být k dispozici během celého Vašeho pobytu v Mnichově.

  Prodloužení pobytu:
  Při prodloužení pobytu je možné v neděli hudební doprovod mše v některém kostele v Mnichově. Rádi Vám připravíme individuální nabídky. 

  Zkrácený program – 2 noci:
  Pro sbory se zkráceným pobytem od pátku do neděle je určen pro sbory s krátší cestou jako např. z Rakouska nebo České republiky. Příjezd do Mnichova je nutný v odpoledních hodinách  nejpozději do 15:00 hod.
   
   
Germany
Grossbritannien
tschechien
italien
© 2017 all rights at buchmann touristic & consulting
Kontakt:
music&friends | Marie Buchmann
Sandstr. 1 b | D-53757 Sankt Augustin
YouTube
Facebook

fon +49 (0)2241 204691 |  fax +49 (0) 2241 21894

email
LinkedIn
Preposli odkaz pratelum

.

Telefon +49 (0)2241 204691