Hlavní město Jižních Čech České Budějovice je světoznámé svým slavným a skvělým pivem. Avšak město nabízí mnohem více: středověké městské centrum s útulnou atmosférou a stylově rekonstruovanými domy, živé univerzitní město a výbornou polohu mezi Lincem, Mnichovem a Prahou.

 Hudební tradice jsou v Jižních Čechách pečlivě udržovány s mnoha pěveckými sbory. Varhaník a skladatel Adam Václav Michna (17. století) se narodil v blízké vesnici Otradovice. Jeho nejznámější skladba je Missa Sancti Venceslai, která je věnována Svatému Václavovi, patronu České země. Jeho píseň Nebeští kavalérové je společnou písní všech sborů při závěrečném koncertu.  

Koncertní místa se nacházejí v Budějovicích a Českém Krumlově, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO a pyšní se svým rozlehlým zámkem a starým městem podél řeky. Po dnu stráveném ve středověkém městě sbory vystoupí na závěrečném koncertu na zámku v koncertním sálu Zámecká jízdárna

Je pro Vás zajištěn i doprovodný program dle Vašich dispozic, prohlídka Českých Budějovic a Českého Krumlova, jako i již tradiční oslavy pro všechny zúčastněné sbory s večeří, hudbou a tancem. Tím mají sbory možnost k navázání zahraničních kontaktů a strávit hudební víkend v jedné z nejkrásnějších oblastí Čech.

 

europe budweis

Cantate Budweis | Jizní Čechy

30.05.-02.06.2019

Pro pěvecké sbory všech žánrů | Organizováno od roku 2006
 
 • Program:
  Slouží jen orientačně; všechny sbory obdrží individuálně vypracovaný program dle vlastních požadavků a objednaných služeb.
  Program 3 noci / 4 dny:
   
  Čtvrtek:
  Příjezd do hotelu, ubytování, večeře.

  Pátek:
  Snídaně v hotelu. Prohlídka Českých Budějovic. Odpoledne nebo večer přátelský koncert v Českých Budějovicích.  Večeře v hotelu nebo restauraci.

  Sobota:
  Snídaně v hotelu. Dopoledne prohlídka středověkého centra a zámku v Českém Krumlově. Pozdě odpoledne nebo večer slavnostní závěrečný koncert v Zámecké jízdárně na zámku v Českém Krumlově. Fakultativně slavnostní večeře s hudbou pro zúčastněné pěvecké sbory.

  Neděle:
  Po snídani odjezd z hotelu

   
 • Zkrácený pobyt/Prodloužení pobytu:
  Zkrácený pobyt:
  Ubytování na 2 noci pouze na vyžádání. Upozorňujeme, že při zkráceném pobytu není dost času na doprovodný program.

  Prodloužení pobytu:
  Na vyždání je možné prodloužit pobyt v Českých Budějovicích.
   
   
  Cantate Budweis gross

Komentáře od zúčastněných sborů

top
Germany
Grossbritannien
tschechien
italien
© 2017 all rights at buchmann touristic & consulting
Kontakt:
music&friends | Marie Buchmann
Sandstr. 1 b | D-53757 Sankt Augustin
YouTube
Facebook

fon +49 (0)2241 204691 |  fax +49 (0) 2241 21894

email
Preposli odkaz pratelum

.

Telefon +49 (0)2241 204691