Když v roce 1348 císař Karel IV. při lovu jelenů objevil teplý pramen, tak netušil, jaký velký objev se mu podařil. Karlovy Vary, jedno z nejelegantnějších evropských měst prožily svůj největší rozkvět v 19. století a jsou první adresou v lázeňské léčbě v České republice. Karlovy Vary, perla Čech, poutající a ojedinělé, s pulzujícím životem a nádhernou architekturou.  

Mimo lázeňských budov, kolonád a pavilónů v empírském a secesním stylu byl v roce 1737 dokončen barokní kostel Máří Magdalény od Kiliána Ignáze Dientzenhofera a je nejcenější historickou budovou Karlových Varů. Též jedním z nejstarších hotelů střední Evropy je tradiční Grandhotel Pupp.

Mariánské Lázně jsou dalšími nejznámějšími tzv. lázeňského trojúhelníku.Město v parku nebo park ve městě s ojedinělou architekturou. V samotném městě se nachází 40 léčivých pramenů a v blízkém okolí neskutečných 100 přírodních pramenů. Lázeňskou čtvrť dominuje honosná kolonáda a zpívající fontána.

Koncerty se konají v obou městech na kolonádách pro lázeňské hosty a návštěvníky. Pěvecké sbory očekávájí i přátelské koncerty v honosných koncertních sálech; možnost navázání nových zahraničních kontaktů.

 

Cantate Carlsbad | Západní Čechy

28.04.-01.05.2018 | 25.04.-28.04.2019

Pro pěvecké sbory všech žánrů | Organizováno od roku 2013
 
europe carlsbad
 • Program:
  Slouží pouze orientačně, všechny sbory obdrží individuálně vypracovaný program dle vlastních požadavků a obejdnaných služeb.
   
  1.den: Prohlídka Karlových Varů bez vstupů s ochutnávkou různých minerálních vod. Volno na individuální oběd, hudební zkouška v hotelu, a odpoledne koncert v Mlýnské kolonádě, večeře v hotelu, nocleh.

  2.den: Prohlídka Mariánských Lázní bez vstupů, koncert na Kolonádě, přátelský koncert v historickém koncertním sálu společně se všemi zúčastněnými sbory v Mariánských Lazních nebo okolí, fakultativně oslava s večeří a hudbou s ostatními sbory.  
   
  3.den: Po snídani odjezd.
   
   
 • Transport:
  Autobusová doprava:
  Upozorňujeme, že autobus musí být k dispozici během pobytu.
   
   
   

Komentáře od zúčastněných sborů

top
Germany
Grossbritannien
tschechien
italien
© 2017 all rights at buchmann touristic & consulting
Kontakt:
music&friends | Marie Buchmann
Sandstr. 1 b | D-53757 Sankt Augustin
YouTube
Facebook

fon +49 (0)2241 204691 |  fax +49 (0) 2241 21894

email
Preposli odkaz pratelum

.

Telefon +49 (0)2241 204691