Komentáře hudebních skupin:

Na Staroměstském náměstí, jedním z nejkrásnějších náměstí v Evropě, se každoročně konají velikonoční trhy. Uprostřed tohoto velikonočního dění se nachází otevřené pódium. Denně je Staroměstské náměstí v tomto čase navštěvováno nejen Pražany, ale i tisíci turisty, kteří se chtějí  seznámit s tradicemi českých Velikonoc a poslechnout si hudební příspěvky dechových orchestrů a tanečních souborů z celé Evropy.
K bohatému programu velikonočních trhů přispívá i pochodd historickým centrem, kterého se účastní hudební pochodové kapely a mažoretky. Pochod vede Královskou korunovační cestou českých králů, která je jednou z nejatraktivnějších částí Prahy.
 Otevřené pódium na Staroměstském naměstí v Praze má kapacitu pro cca 30 sedících hudebníků. Větší hudební skupiny Vystupují před tribunou. Ozvučovací technika a bicí souprava jsou k dispozici, což pomáhá k rychlé výměně skupin na  pódiu. Zázemí pro účinkující je zajištěno.
Radnice s orlojem se spoustou paláců a kupeckých domů  ze všech historických epoch odráží evropskou a českou historii, unikátní soubor tisíc let staré architektury v Evropě. Pouliční stánky  jsou obklopeny barokní architekturou a velikonoční výzdobou. Otevřené pódium ve stínu Týnského chrámu tvoří unikátní prostředí pro vystoupení hudebních skupin, dechových orchestrů, folklorních souborů a mažoretek.
 Rodiště husitského krále Jiřího z Poděbrad je město Poděbrady, vzdálené 50 km od Prahy.  Toto lázeňské město je skvělým místem k pořádání koncertů v lázeňském centru, které hojně navštěvují lázeňští hosté a obyvatele Poděbrad. Koncerty se konají v koncertním sálu lázeňské kolonády v Poděbradech bez ozvučovací techniky, pouze s mikrofonem pro modraci. Bicí souprava je k dispozici.  Podnět k založení lázní daly objevy minerálních uhličitých pramenů , díky nimž se zde léčí  srdeční a cévní onemocnění. Ze třicátých let minulého století pochází známý a stále platný slogan "Na srdce jsou Poděbrady"..
 
 

MusicFest Praha | CZ

12.04.-14.04.2019

Pro dechove orchestry, kapely, folklorni soubory a mazoretky | Organizováno od 2007
europe praha
top
 • Program:
  Program 3 noci / 4 dny:
   
  1. den: Příjezd do hotelu večer, nocleh.

  2. den:
  Prohlídka Pražského hradu, výlet do Poděbrad, koncert v lázeňské kolonádě, návrat do Prahy a nocleh.

  3. den: Prohlídka Starého města, výstup na Staroměstském náměstí, fakultativně oslava s večeří a hudbou, nocleh.

  4. den: Odjezd
   
  Program 2 noci / 3 dny:
   
  1. den: Příjezd do Podebrad kolem poledne, odpoledne koncert v Podebradech, odjezd do Prahy do hotelu, ubytovani, nocleh.

  2. den: Prohlídka Pražského hradu a Stareho mesta, odpoledne koncert na Staroměstském náměstí, nocleh.

  3. den: Dopoledne odjezd

   
   
  Slouží jen orientačně; všechny sbory obdrží individuálně vypracovaný program dle vlastních požadavků a objednaných služeb. .
Germany
Grossbritannien
tschechien
italien
© 2017 all rights at buchmann touristic & consulting
Kontakt:
music&friends | Marie Buchmann
Sandstr. 1 b | D-53757 Sankt Augustin
YouTube
Facebook

fon +49 (0)2241 204691 |  fax +49 (0) 2241 21894

email
Preposli odkaz pratelum

.

Telefon +49 (0)2241 204691